محیطی برای درمان پیشرفته سرطان

داستان ما

هر انسان ویژگی‌های خاص ژنتیکی خود را از والدین و قومیت خود می‌گیرد، از این رو یک فرد ایرانی ویژگی‌های ژنتیکی خاص ایران را دارد و زمانی که درگیر سرطان می­‌شود باید مسیر درمانی خاص خودش برایش طراحی شود.
هومن کنسر به کمک به روزترین متدها و با دانش امروزی، بهترین مسیر درمان را برای بیماران ایرانی درگیر سرطان پیشنهاد می‌دهد.

ما چه کسی هستیم؟

ما تیمی از متخصصین حوزه­‌ی سرطان هستیم که با تحلیل ویژگی­‌های ژنتیکی افراد، مسیر درمانی خاص فرد ایرانی را به پزشکان پیشنهاد می­‌دهیم. ویژگی‌های ژنتیکی افراد به کمک دستگاه­‌های توالی‌یابی پیشرفته استخراج شده و اطلاعات حاصل به کمک تیم متخصص هومن کنسر تحلیل می‌شود و متخصصین حوزه ژنتیک ایران با کمک این اطلاعات، مسیر درمان و مراقبت این افراد در زمینه سرطان را به بهترین شکل طراحی می‌کنند.

اعضای تیم

مشاوره تحلیل داده

سید ابوالفضل مطهری

مدیر فنی تحلیل داده

دامون نشتاعلی

مدیر عامل

مجتبی نیک‌عهد

مدیر تیم فنی (ژنتیک)

مادح قادری

متخصص ژنتیک پزشکی

پگاه لرکی

متخصص ژنتیک پزشکی

گلناز خاکپور

متخصص داروسازی بالینی

الهه لآلی

متخصص ژنتیک

طیب علی سلمانی

سرگذشت ما

ما در ابتدا یک گروه کوچک تحصیل کرده‌ی دانشگاه شریف ولی عاشق میهن بودیم که پس از بازگشت دکتر ابوالفضل مطهری از آمریکا در آزمایشگاه دانشکده کامپیوتر در سال ۹۲ با هدف یافتن راهی برای تحلیل اطلاعات ژنتیکی ایرانیان شروع به فعالیت کردیم. مسیر پر از چالش و پرتگاه ولی تیم ما جسور و پرتلاش بود. اعضای تیم کم و زیاد می‌­شدند، و شکست خوردن و به بن‌بست رسیدن را بارها تجربه کردیم. ولی هیچ‌گاه هدف پیدا کردن مسیر درمانی که مختص ایرانی‌ها باشد از ذهنمان دور نشد. تا سرانجام آرزوی دیرینه ما پس از ۵ سال، محقق شد و در سال ۱۳۹۷ شرکت هومن کنسر برای یافتن مسیری مختص بیماران ایرانی، در جهت درمان هر چه بهتر سرطان، پا به عرصه ظهور گذاشت، تا همراه روز‌های سخت بیماران عزیز باشد.